II edycja Charakterni CUP

wtorek, 19 lipca 2022

W sobotę, 16 lipca na obiektach sportowych „ORLIK” w Zabawie oraz w Radłowie odbyła się II Edycja Turnieju „CHARAKTERNI CUP” o puchar Burmistrza Radłowa.

Do turnieju pierwotnie zgłosiło się 17 drużyn lecz ze względów organizacyjnych do gry dopuszczono 10. Zespoły te zostały podzielone na dwie grupy. Grupa A swoje mecze rozgrywała na Orliku w Radłowie, natomiast Grupa B na Orliku w Zabawie. W fazie grupowej mecze toczyły się systemem każdy z każdym. Do półfinałów awansowało po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. W każdym z meczów nie brakowało emocji oraz dużej ilości bramek. Mecze grupy A, a także półfinały i finały okraszone były profesjonalnym komentarzem sportowym Pana Krzysztofa Lechowicza z grupy „GANG ZAKRĘCONYCH MASTERSÓW” – partnera i współorganizatora turnieju. Organizatorzy zadbali również o wodę i wyżywienie dla wszystkich zawodników, a także sędziów. Sponsorem wody była siłownia MasterGym z Żabna. O obsługę sędziowską zadbali panowie z OZPN Żabno.

Na zakończenie turnieju Burmistrz Zbigniew Mączka wręczył najlepszym drużynom pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez markę Charakterni z Żabna i jej właściciela Pana Radosława Gwoździa. Nagrodami były bony na odzież  o wartości 2000 zł za pierwsze miejsce, 500 zł za drugie miejsce, 300 zł za trzecie miejsce. Dodatkową nagrodę dla zwycięskiej drużyny w postaci wlewów witaminowych ufundował również Pan Maciej Kaczówka. Oprócz pucharów dla najlepszych drużyn wręczony został puchar dla najlepszego strzelca turnieju. Patronem medialnym całej imprezy była telewizja STARnowa. II Edycja turnieju kolejny raz okazała się sukcesem organizacyjnym. W turnieju tym razem oprócz drużyn złożonych z lokalnych zawodników wystartowały drużyny z okolicznych miejscowości, a także 2 drużyny z województwa podkarpackiego. Miejmy nadzieję, że kolejne edycje również będą cieszyły się tak wielkim zainteresowaniem. Dziękujemy raz jeszcze wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji tej imprezy.

Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki turnieju z podziałem na fazę grupowa i finałową:

CHARAKTERNI – IRYDA MIELEC – 3:0

AWANS DO FAZY FINAŁOWEJ UZYSKAŁY ZESPOŁY WESTOVIA I TEAM

FAZA FINAŁOWA
1 PÓŁFINAŁ : LUX BRACIA GRZYB – TEAM – 3:1
2 PÓŁFINAŁ : WESTOVIA – CHARAKTERNI – 1:1 ( RZUTY KARNE 5:4 DLA WESTOVIA )
MECZ O 3 MIEJSCE : TEAM – CHARAKTERNI – 1:2
FINAŁ: LUX BRACIA GRZYB – WESTOVIA 1:3

Klasyfikacja końcowa:
1 MIEJSCE : WESTOVIA
2 MIEJSCE : LUX BRACIA GRZYB
3 MIEJSCE : CHARAKTERNI
4 MIEJSCE : TEAM
Najlepszy strzelec turnieju: SEBASTAIN BŁONIARZ – LUX BRACIA GRZYB (11 BRAMEK )

II edycja Charakterni CUP

Wniosek o wycinkę .pdf

Zgłoszenie eksploatacji przydomowej oczyszczalni ścieków PDF
zgl-ewid-szamb-20210804.pdf

Deklaracja

Podatki i opłaty lokalne na 2024 r.