Informacje

Przełamanie u Młodzików i wygrane Orlików i Skrzatów (27.09 – 08.10)

piątek, 27 października 2017

Juniorzy

W czwartej kolejce spotkań juniorzy starsi LUKS Radłovia Radłów uznali wyższość swoich rówieśników z Brzezówki ulegając im na ich terenie 3:0. Mocno osłabiony kadrowo zespół z Radłowa mógł pokusić o zdobycie punktów w tym meczu. Wiele niewykorzystanych sytuacji i również niewykorzystany rzut karny spowodowały, że zwyciężył zespół z Brzezówki.

16.09.2017 r. Brzoza Brzezówka – LUKS Radłovia Radłów 3:0 (2:0)
Skład: Dawid Katra – Krystian Pająk(’46 Konrad Kuklewicz), Karol Krawczyk, Klaudiusz Klich, Konrad Białek  –  Karol Kosiarski, Tomasz Kita, Damian Dobek,  Dominik Postawa – Daniel Kusior, Krystian Magoń(‘46 Adam Wasylewicz)
W piątej kolejce juniorzy Radłovii grając jako gospodarz w Woli Radłowskiej,  wysoko pokonali zespół Ikara Odporyszów bo aż 13:0. Mecz zakończył się w 55 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości.

22.09.2017 r. LUKS Radłovia Radłów - Ikar Odporyszów 13:0(11:0)

Bramki: Krystian Hołda '20,'24, Damian Łoboda '4, '41, '43, Damian Dobek '10, Adam Wasylewicz '40, Jacek Remian '13, '15, '37,  Jakub Wawrzonek '48, Daniel Kusior '49, Dominik Postawa '12.
Skład: Klaudiusz Klich ('46 Daniel Kusior) – Krystian Pająk ('30 Tomasz Kita), Karol Krawczyk, Krystian Hołda, Konrad Białek  –  Damian Łoboda, Dawid Kuklewicz, Damian Dobek,  Dominik Postawa – Adam Wasylewicz, Jacek Remian ('46 Jakub Wawrzonek)

W szóstej kolejce udaliśmy się na bardzo ciężki pojedynek do Wisły Szczucin. Był to bardzo brutalny mecz w wykonaniu drużyny gości. Świadczy o tym fakt, że na mecz pojechaliśmy w 15-osobowym składzie, a mecz kończyliśmy w 10, gdyż z powodu kontuzji boisko musieli opuścić nasi zawodnicy. Pomimo tego dobrze dysponowana nasza drużyna zwyciężyła w tym spotkaniu 4:1.

01.10.2017 r. Wisła Szczucin - LUKS Radłovia Radłów 1:4 (1:3)

Bramki: Damian Dobek '5, Tomasz Kita '10, Daniel Kusior '39, Tomasz Kita '74
Skład: Dawid Katra – Krystian Pająk ('60 Jakub Pawłowicz), Karol Krawczyk, Krystian Hołda, Konrad Białek  –  Damian Łoboda, Dawid Kuklewicz, Damian Dobek,  Dominik Postawa ('46 Jacek Remian) –Tomasz Kita ('85 Klaudiusz Klich), Daniel Kusior ('80 Adam Wasylewicz)

W siódmej kolejce w roli gospodarza graliśmy w Biskupicach Radłowskich i z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować zarządowi Olimpii Biskupice Radłowskie i panu prezesowi Markowi Gutejowi za przygotowanie i udostępnienie boiska. W tym spotkaniu zmierzyliśmy się z Wietrzychowicami i zwyciężyliśmy 7:0.

06.102017r. LUKS Radłovia Radłów - LKS Wietrzychowice 7:0 (2:0)

Bramki: Tomasz Kita '10, Krystian Hołda '19, Dominik Postawa '50, '58, '65, Mateusz Serwiński ' 71, Karol Krawczyk ' 78.
Skład: Dawid Katra - Dawid Kuklewicz ('46 Krystian Pająk), Konrad Białek, Karol Krawczyk, Jakub Pawłowicz - Damian Łoboda, Damian Dobek ('46 Jacek Remian), Krystian Hołda ('50 Klaudiusz Klich), Krystian Magoń ('46 Mateusz Serwiński) - Tomasz Kita ('46 Dominik Postawa), Daniel Kusior ('46 Adam Wasylewicz)

Trampkarze

Po takim meczu jak w Ciężkowicach, szkoda długo pisać, przez całe spotkanie było mnóstwo sytuacji do strzelania bramek, ale skuteczność była na bardzo niskim poziomie. Przy błędach popełnianych w obronie spotkanie zakończyło się remisem.

30.09.2017 I Liga Trampkarzy Ciężkowianka Ciężkowice – LUKS Radłovia Radłów 2:2 (1:2)

Bramki: ‘6, ’50 Ciężkowice – ‘3 Karol Jonak(as. Marcin Śledź), ‘30 Karol Jonak(as. Marcin Śledź)
Skład: Igor Wojtar – Kacper Olesiński, Patryk Rzepecki, Mikołaj Brożek, Kamil Czekański – Jakub Nowak, Bartłomiej Bieryt – Kamil Leśniowski, Karol Jonak(’48 Marcel Kurtyka), Marcin Śledź – Marcel Kurtyka(’36 Szymon Padło)
Aktualny lider tabeli postawił zbyt wysokie progi dla naszych chłopców, dominując przez całe spotkanie i strzelając przy tym aż osiem bramek.

07.10.2017 I Liga Trampkarzy LUKS Radłovia Radłów – Okocimski Brzesko 0:8 (0:5)

Bramki: ‘4, ‘6, ’15, ’34, ’35, ’57, ’62, ’67 Okocimski
Skład: Igor Wojtar – Norbert Czermak (’55 Mateusz Kosiaty), Patryk Rzepecki, Mikołaj Brożek, Filip Iwaniec(’36 Kamil Czekański) - Wiktor Nowak(’36 Kacper Minor(’60 Kacper Olesiński”), Jakub Nowak – Kamil Leśniowski(’50 Szymon Padło), Jakub Jasek(’55 Krystian Kaczocha), Marcin Śledź – Karol Jonak(’36 Marcel Kurtyka)

Młodziki

W czwartek, 27 września br., drużyna Młodzików wybrała się na mecz do Żabna z tamtejszym Polanem. Kolejny mecz w którym drużyna dawała z siebie wszystko chcący uzyskać pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach. Od samego początku ruszyła na rywali i po 10 minutach prowadziła różnicą dwóch goli za sprawa Kacpra Szewczyka, niestety w końcówce pierwszej połowy wdało się rozluźnienie i po stracie dwóch bramek po pierwszej połowie był remis na boisku. Początek drugiej połowy należy dla nas, ciągłe ataki dają nam rzut karny, lecz Dominik Szara trafia w słupek. Po chwili jednak niezawodny tego dnia Kacper Szewczyk daje nam prowadzenie. Zespół jednak chyba za wcześnie uwierzył w zwycięstwo, bo w przeciągu 10 minut tracimy 3 bramki i przegrywamy mecz 5:3.

27.09.2017 Polan Żabno – LUKS Radłovia Radłów 5:3 (2:2)

Bramki: ’27, ’30, ’48, ’52, ’58 Żabno – ‘5 Kacper Szewczyk, ‘9 Kacper Szewczyk, ’38 Kacper Szewczyk
Skład: Artur Babło – Dawid Grzybek, Kacper Habryło, Kamil Kuczek, Olaf Miczołek – Dominik Szara, Hubert Małek, Kacper Szewczyk – Jan Kapera
Ponadto grali: Kacper Golla, Dawid Kabat, Daniel Liszka, Kacper Kluza, Dawid Bryl

Dzień po porażce z Polanem Żabno na boisku w Biskupicach Radłowskich nastąpił rewanż. Mecz rozpoczął się od obustronnych ataków. Niestety w 8 minucie ręką w polu karnym zagrywa Dominik Szara i rywal nie pomylił się z rzutu karnego dając prowadzenie swojemu zespołowi. Drużyna nie załamała się utrata gola i po chwili mógł być remis, bo kapitalnym strzałem popisał się Kacper Kluza, lecz jeszcze lepszą paradą popisał się przy tym strzale bramkarz gości. Następna akcja przyniosła już wyrównanie, bo już bramkarz gości nic nie mógł poradzić przy pięknym strzale Huberta Małka. Do końca połowy nic się nie zmieniło jeżeli chodzi o rezultat spotkania. Natomiast druga połowa to atak za atak, gdzie więcej szczęścia dopisało naszemu zespołowi, bo sprytnym strzałem, bramkę na wagę trzech punktów w końcówce spotkania zdobył Dominik Szara.
Gratulacje dla zawodników i Trenera za pierwsze zwycięstwo. Miejmy nadzieję, że do końca rundy jesiennej będzie więcej zwycięstw Naszej drużyny.

28.09.2017 LUKS Radłovia Radłów – Polan Żabno 2:1 (1:1)

Bramki: ’15 Hubert Małek, ’54 Dominik Szara – ‘8 Żabno
Skład: Artur Babło – Mikołaj Szewczyk, Kacper Habryło, Kamil Kuczek, Olaf Miczołek – Kacper Kluza, Hubert Małek, Dominik Szara – Kacper Szewczyk
Ponadto zagrali: Dawid Kabat, Kacper Golla, Dawid Kabat, Daniel Liszka, Dawid Bryl, Adrian Jewuła
We wtorek 3.10.2017  drużyna Młodzików wybrała się na mecz do Mędrzechowa. Kolejny mecz, w którym drużyna dawała z siebie wszystko chcący uzyskać kolejne zwycięstwo w rozgrywkach. Od samego początku ruszyła na rywali lecz to rywal w 4 minucie zdobył gola. Jak się jednak później okazało był to impuls, który zadziałał na naszą drużynę w pozytywny sposób. Chłopaki ruszyli z atakami i w 19 minucie po strzale Kacpra Szewczyka był remis, jeszcze przed przerwą nasz zespół objął prowadzenie po golu Dawida Kabata w 23 minucie. Po przerwie nasza drużyna zaczęła rewelacyjnie i już po 6 minutach prowadziła 3:1 po golu zdobytym przez Dominika Szarę. Dwie minuty później było już 4:1 po golu Dawida Kabata. W doskonałej formie strzeleckiej był również Hubert Małek który w ciągu 3 minut dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Wynik meczu na 7:1 ustalił Dawid Kabat zdobywając bramkę w 55 minucie meczu. Należy dodać, że  cała drużyna zagrała bardzo dobry mecz w trudnych warunkach atmosferycznych przy padającym deszczu.

3.10.2017 Mędrzechów – LUKS Radłovia Radłów 1:7 (1:2)

Bramki: 4’ Mędrzechów – 19’ Kacper Szewczyk, 23’,38’,55’ Dawid Kabat, 36’ Dominik Szara, 46’,49’ Hubert Małek
Skład: Artur Babło – Mikołaj Szewczyk, Kacper Habryło, Kamil Kuczek, Olaf Miczołek – Dominik Szara, Hubert Małek, Kacper Kluza -Kacper Szewczyk
Ponadto grali: Dawid Kabat, Daniel Liszka, Dawid Bryl, Jan Kapera, Adrian Jewuła, Dawid Grzybek

W dniu 6.10.2017 drużyna młodzików rozegrała kolejny swój mecz, tym razem rywalem była drużyna z Łęgu Tarnowskiego. Jak się później okazało zespół Radłovii w pełni zrehabilitował się za porażkę w pierwszym meczu. Po raz kolejny nasz zespół ma słaby początek meczu, już w 1 minucie rywal zdobył gola. Później przez długi czas mecz rozgrywał się w środku pola. Akcje stwarzały obie drużyny, ale bramkarze byli górą. Dopiero w 28 minucie po strzale Dominika Szary drużyna Radłovii doprowadziła do remisu. Na drugą połowę to podopieczni trenera Malika wyszli bardziej zmotywowani i przyniosło to efekt w 39 minucie po strzale Huberta Małka. Wynik spotkania na 3:1 dla naszej drużyny ustalił Jan Kapera wykorzystując błąd obrońców drużyny Łęgovii.
Dla drużyny młodzików było to trzecie zwycięstwo z rzędu.

6.10.2017 LUKS Radłovia Radłów – Łęgovia Łęg Tarnowski  3:1 (1:1)

Bramki:  28’ Dominik Szara, 39’ Hubert Małek,  41’ Jan Kapera – 1’ Łęg
Skład: Jan Mikuta – Mikołaj Szewczyk, Kacper Habryło, Kamil Kuczek, Olaf Miczołek – Kacper Kluza, Hubert Małek, Dominik Szara – Kacper Szewczyk
Ponadto zagrali: Dawid Kabat, Kacper Golla, Daniel Liszka, Adrian Jewuła, Jan Kapera, Artur Babło, Dawid Grzybek.

Orliki

Kolejna tura Ligi Orlików została rozegrana w Oleśnie(28.09.2017r.). Nasza drużyna grając na dwa zespoły zajęła 2 i 3 miejsce w tej turze.
Wyniki:
MGAS Radłów II  – Olesno I 1:3 (Karol Patuła)
MGAS Radłów I  – Olesno II 0:1
MGAS Radłów II  – Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1:1 (Karol Patuła)
MGAS Radłów I  – Olesno I 3:0 ( Szymon Habryło, Mikołaj Szewczyk, Bartosz Bocoń)
MGAS Radłów II  – Olesno II 2:0 (Karol Patuła, Krystian Marcinkowski)
MGAS Radłów I  – Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 4:1 (Hubert Ogar x2, Mikołaj Szewczyk, Szymon Habryło)
MGAS Radłów I  – MGAS Radłów II 3:0 (Hubert Ogar, Paweł Jonak, Szymon Habryło)
Skład: Jan Mikuta, Tomasz Skubisz, Mikołaj Szewczyk, Konrad Klich, Szymon Habryło, Klaudiusz Grajdura, Bartosz Bocoń, Filip Krupa, Mateusz Ryglicki, Patryk Ligęza, Hubert Ogar, Krystian Marcinkowski, Karol Patuła, Hubert Hornik, Tomasz Strojny, Wiktor Hanek, Mikołaj Sygnarowicz, Paweł Jonak, Mateusz Ryglicki.

Żaki

Po pierwszej zwycięskiej edycji ligi żaków, niestety kolejna nie wyszła naszym chłopcom, gdzie zajęliśmy odpowiednio 5 i 7 miejsce. Jak to bywa czasem w piłce, brakuje szczęścia i tak było tym razem. Turniej rozgrywany był na boisku trawiastym i niestety stan murawy zbytnio nie pomagał naszym chłopcom gdyż nasz zespół dużo gra piłką zanim wykończy sytuację.

Wyniki grupowe (29.09.2017)

MGAS Radłów I  – Wisła Szczucin 0:0
MGAS Radłów I  – Łęgovia Łęg Tarnowski II 0:2
MGAS Radłów I  – Żabno 7:0 (Karol Hajdasx2, Karol Ligęzax2, Miłosz Bednarskix2, Wiktor Stawarz)
MGAS Radłów II  – Łęgovia Łęg Tarnowski I 0:3
MGAS Radłów II  – Niedomice 0:1
MGAS Radłów II  – Olesno 0:3
Mecz o VII miejsce
MGAS Radłów II  – Żabno 4:0 (Szymon Ryglicki, Maciej Bieryt, Filip Kuczek, Szymon Bocoń)
Mecz o V miejsce
MGAS Radłów I  – Niedomice 3:0 (Wiktor Stawarzx2, Karol Hajdas)
Skład: Faustyna Grzesik, Szymon Bocoń, Karol Kaczor, Karol Ligęza, Wiktor Stawarz, Mikołaj Radzik, Szymon Ryglicki, Igor Gajdur, Damian Merchut, Karol Wzorek, Jakub śliwa, Filip Kuczek, Miłosz Bednarski, Karol Hajdas, Maciej Bieryt.

Skrzaty

Na kolejny Turniej Ligi Skrzatów, nasi najmłodsi adepci MGAS Radłów, udali się na hale sportowa do Mędrzechowa (04.10.2017 r.), gdzie pierwszy skład okazał się najlepszy wygrywając tą turę ligi skrzatów.

Wyniki:
MGAS Radłów I  – MGAS Radłów II 4:1 (Antonik Kluzax2, Bartosz Chudzikiewicz, Filip Rudziński – Krystian Kucemba)
MGAS Radłów I  – Mędrzechów 6:1 (Antoni Kluza x3, Bartosz Chudzikiewicz x3)
MGAS Radłów II  – Bolesław 2:1 (Krystian Kucemba x2)
MGAS Radłów I  – Bolesław 8:1 (Antoni Kluza x5, Bartosz Chudzikiewicz x2, Filip Rudziński)
MGAS Radłów II  –  Olesno 1:8 (Przemysław Kania)
MGAS Radłów II  – Niedomice 4:1 (Krystian Kucemba x3, Przemysław Kania)
MGAS Radłów I  – Olesno 4:1 (Bartosz Chudzikiewicz x2, Krystian Kania, Antoni Kluza)
MGAS Radłów I  – Niedomice 9:0 (Bartosz Chudzikiewicz x6, Filip Rudziński x2, Antoni Kluza)
MGAS Radłów II  – Mędrzechów 2:3 (Przemysław Kania, Dawid Nytko)