Nagrodzono utalentowanych uczniów

sobota, 20 października 2018

W auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radłowie, w obecności rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości, odbyła się kolejna już gala utalentowanych uczniów z terenu gminy Radłów.

Podczas uroczystości burmistrz Zbigniew Mączka, przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Kapera i Konrad Rudziński, wręczyli uczniom: za wybitne wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, osiągnięcia w konkursach, olimpiadach, sporcie i kulturze, okolicznościowe adresy, nagrody pieniężne i specjalnie na tę okazję przygotowane pamiątkowe statuetki.

Wyróżniającym się w edukacji uczniom, nagrody wręczyli również członkowie Młodzieżowej Rady Miejskiej w Radłowie. Podczas uroczystości nagrodzono i podziękowano także nauczycielom, którzy z pasją i zaangażowaniem podejmują codzienne  pedagogiczne obowiązki.

Gali towarzyszyły widowiskowe prezentacje tańca towarzyskiego w wykonaniu Bartosza Nowaka i Kariny Lis. Uroczystość poprowadził Paweł Jachimek – nauczyciel Zespołu Szkół w Radłowie.

Nagrody burmistrza Radłowa dla uczniów Zespołu Szkół w Radłowie otrzymali:

Mikołaj Sygnarowicz, Jan Mikuta, Natalia Seremet, Zuzanna Cegielska, Amelia Sroka, Emilia Sroka, Kacper Filarski, Jagoda Tracz, Julia Chmura, Małgorzata Szklanny, Wiktoria Polak, Natalia Patulska, Kacper Gawron, Dominik Dulian, Norbert Kucmierz, Strojna Małgorzata, Julia Jackowska, Paulina Lechowicz, Bartosz Nowak, Norbert Szyszka i Nikodem Miśtak.

Zespołu Szkół w Zabawie:

Magdalena Małek, Natalia Sitko, Wiktor Dzik, Gabriela Oleksiak, Aleksandra Małek, Anna Garncarz, Karolina Ptaśnik oraz Eryk Tryba.

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli Radłowskiej:

Karolina Błoniarz, Katarzyna Pietras, Karol Gawełek, Angelika Maliszewska, Kinga Kiełkowska, Nikola Hebda, Emilia Ignasiak i Natalia Pięta.

Nagrody Młodzieżowej Rady Miejskiej w Radłowie:

Julia Fajt, Kamila Pajdo, Justyna Mleczko (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Radłowskiej).

Nagrody zespołowe w kategorii gimnazja:

Angelika Maliszewska, Kinga Kiełkowska, Norbert Bąk, Jan Mika (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Radłowskiej).

Nagrody zespołowe w kategorii szkoły podstawowe:

Justyna Mleczko, Julia Fajt, Adrian Górka, Klaudiusz Grajdura, Kamil Piątek, Grzegorz Kusior, Dominik Traczyk, Jakub Łazarz, Kamil Kaczówka, Daniel Staszkowicz, Katarzyna Pietras, Karolina Błoniarz i Paulina Dziedzic.

Nagroda dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli Radłowskiej za:
Lider Projektu Młody Asyż – Młodzież na rzecz tolerancji i pokoju w roku szkolnym 2017/2018.

Nagrody burmistrza dla nauczycieli:
Ewa Gibała, Anna Dziodzio, Marta Maślak, Joanna Małek i Maria Kosiarska (Zespół Szkół w Radłowie),  Lucyna Bogdanowicz i Agnieszka Kucmierz (Zespół Szkół w Zabawie) oraz Karolina Masło i Anna Bąk (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Radłowskiej).

Nagrodzono utalentowanych uczniów

Fot. Zbigniew Marcinkowski

Wniosek o wycinkę .pdf

Zgłoszenie eksploatacji przydomowej oczyszczalni ścieków PDF
zgl-ewid-szamb-20210804.pdf

Deklaracja

Podatki i opłaty lokalne na 2024 r.