Zawieszenie przyjmowania stron w Urzędzie Miejskim w Radłowie

poniedziałek, 16 marca 2020

Szanowni Państwo,
w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego wystąpiła konieczność podjęcia działań zmierzających do ograniczenia rozpowszechniania się koronawirusa SARS-COV-2, co wiąże się ze zmianą organizacji pracy Urzędu  Miejskiego w Radłowie.

W trosce o bezpieczeństwo Państwa, a także pracowników samorządowych, podjąłem decyzję o zaprzestaniu bezpośredniej obsługi klientów od 16 marca 2020 r. aż do odwołania  w Urzędzie Miejskim Radłowie.

Nasi pracownicy w dalszym ciągu pozostaną do Państwa dyspozycji, jednak kontakt zostanie ograniczony wyłącznie do formy elektronicznej (ePUAP, e-mail: sekretariat@gminaradlow.pl), telefonicznej nr tel. 14 678 20 44, fax: 14 678 28 18, a także korespondencji tradycyjnej. Oznacza to wprowadzenie całkowitego zakazu poruszania się klientów zewnętrznych po budynku UM.

Urząd Stanu Cywilnego (parter) po uzgodnieniu pod nr tel. 14 678 20 44 wew. 21, 886 610 914, sprawie rejestracji zgonów.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach, wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym oraz po złożeniu oświadczenia o nieprzebywaniu w miejscach szczególnie narażonych na możliwość zarażenia koronawirusem SARS-COV-2, istnieje możliwość kontaktu osobistego z pracownikami w wyznaczonym miejscu. Decyzję w tej sprawie podejmują każdorazowo kierownicy poszczególnych komórek organizacyjnych przy uwzględnieniu możliwych zagrożeń i bieżącej sytuacji epidemicznej.

KASA NIECZYNNA DO ODWOŁANIA

Zgodnie z decyzją Burmistrza Radłowa ze względu na ograniczenia w urzędzie pocztowym, wszelkie działania w referacie planowania przestrzennego i inwestycji zostają zawieszone na czas nieokreślony.

Są to m. in.:

• wydawanie warunków zabudowy,
  • warunków inwestycji celu publicznego,
  • zaświadczeń o przeznaczeniu terenu,
  • wypisów i wyrysów z planu przestrzennego,
  • opiniowanie podziałów działki,
  • opiniowanie dodatków do planów ruchu Kopalni oraz wszelkiej korespondencji związanej z wysyłką.

Proszę o przyjęcie ze zrozumieniem wprowadzonych ograniczeń, które mają służyć zapewnieniu bezpieczeństwa Państwa i pracowników samorządowych. O wszelkich dalszych działaniach będziecie Państwo informowani za pośrednictwem strony internetowej www.gminaradlow.pl

Dziękuję Państwu za zrozumienie powagi sytuacji, a za utrudnienia serdecznie przepraszam.

Zbigniew Mączka – Burmistrz Radłowa

Wniosek o wycinkę .pdf

Zgłoszenie eksploatacji przydomowej oczyszczalni ścieków PDF
zgl-ewid-szamb-20210804.pdf

Deklaracja

Podatki i opłaty lokalne na 2024 r.