Pokaż
menu
boczne

Wydarzenia

IV Turniej Sołectw Gminy Radłów

niedziela, 25 września 2022

Serdecznie zapraszamy na IV Turniej Sołectw Gminy Radłów.

IV KONKURS SOŁECTW ROZGRYWANY BĘDZIE W NASTĘPUJĄCYCH KONKURENCJACH

1. BIEG W WORKACH (po 5 osób z każdej drużyny)
Konkurencja na czas. Po starcie zawodnik wchodzi do worka i rozpoczyna sztafetę długości 15m, mija pachołek, wychodzi z worka i wraca z nim jak najszybciej na miejsce startu, przekazuje go następnemu uczestnikowi. Konkurencja kończy się gdy ostatni zawodnik przybiega do mety. W przypadku gdy ktoś się przewróci, wstaje i biegnie dalej.

2. RZUT KALOSZEM DO CELU (po 2 osoby)
Konkurencja na celność i na czas. Konkurencja polega na trafieniu gumiakiem do celu, np. do koła hula-hop. Każdy uczestnik wykonuje po trzy rzuty z określonej odległości. Liczy się ilość trafień do celu.

3. WBIJANIE GWOŹDZI (2 kobiety lub mężczyźni lewą ręką)
Do konkurencji przystępują dwie Panie. Ich zadanie będzie polegało na wbiciu gwoździ w pień.  Czas wykonywania zadania, to 90 sekund. Po upływie wyznaczonego czasu sędziowie będą podliczać ilość prawidłowo wbitych gwoździ. Tzn. zostały wbite do końca oraz nie zostały pokrzywione. Za każdy, poprawnie wbity gwóźdź, przyznany zostanie 1 punkt dla drużyny.

4. BIEG Z WODĄ  (cała drużyna)
Konkurencja na czas. Konkurencja dla kobiet. Każde sołectwo wystawia jedną zawodniczkę, która kubkiem/Szklanką o pojemności 250 ml w jednej ręce (bez przykrywania drugą ręką) przenosi wodę z wiadra na linii startu do plastikowej butelki o pojemności 1,5 l. Odległość między wiadrem a butelką wynosi 15 m. Wygrywa zawodniczka , która jako pierwsza zapełni butelkę.

5. SLALOM Z MIOTŁĄ (cała drużyna)
Po starcie zawodnik z miotłą toczy między pachołkami kończąc przekazuje miotłę następnemu uczestnikowi. Konkurencja kończy się gdy ostatni zawodnik przybiegnie do mety. W przypadku gdy ktoś się przewróci, wstaje i biegnie dalej. 

6. DOJENIE KROWY  na czas 2 minuty. (1 osoba)

Regulamin turnieju.

r

Kategorie spraw urzędowych

Wniosek o wydanie zezwolenia na usunięcie drzew/krzewów

11.01.2022

Wniosek o wycinkę .docx
Wniosek o wycinkę .pdf

Zgłoszenie do ewidencji zbiorników bezodpływowych (szamb), przydomowych oczyszczalni ścieków

Opis

Zgłoszenie eksploatacji przydomowej oczyszczalni ścieków PDF
zgl-ewid-szamb-20210804.pdf

Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Opis

Deklaracja

Oświadczenie o spełnieniu warunków wymaganych do wykonywania działalności w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości

Opis

Wniosek.doc

Wniosek o wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości

Opis

Wniosek.doc

Informacja o wyrobach zawierających azbest i miejscu ich wykorzystywania

Opis

Informacja.doc

Wniosek o dofinansowanie z budżetu Gminy Radłów prac związanych z usuwaniem i utylizacją odpadów zawierających azbest pochodzących z budynków mieszkalnych i gospodarczych oraz siedzib instytucji

Opis

Wniosek.docx

Wydanie wypisu z planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Radłów

Wniosek.doc

Wniosek o określenie wstępnych warunków zjazdu z drogi gminnej/powiatowej.

Wniosek.doc

Wniosek o wyrażenie zgody na dojazd drogą będącą własnością Gminy.

Wniosek.doc

W przypadku planowanego nowego zjazdu z drogi wojewódzkiej dołączyć wstępne warunki RDW w Tarnowie ul. Ostrogskich 5a, 33-100 Tarnów.

Wniosek.doc

Informacja o urządzeniach melioracji wodnych w rejonie lokalizacji inwestycji.

Wniosek.doc

Informacja o urządzeniach melioracji wodnych w rejonie lokalizacji inwestycji.

Wstępne oświadczenie

Formularz CEIDG-1 wraz z załacznikami

Opis

ceidg-1-v1.06z.pdf

Formularz CEIDG-1 bez załączników

ceidg-1-v1.06.pdf

Wniosek o ustalenie numeru porządkowego

Opis

Wniosek PDF

 

Podatki i opłaty lokalne na 2024 r.

 

Urząd Miejski w Radłowie

ul. Kolejowa 7
33-130 Radłów

NIP: 873-10-01-716
REGON Gminy Radłów: 851660915
REGON Urzędu Miejskiego w Radłowie: 000545656

Pokaż na mapie

Kontakt

tel.: 14 678-20-44

tel.: 14 678-20-73

fax: 14 678-28-18

e-mail: sekretariat@gminaradlow.pl

Godziny urzędowania

Dzień Godzina
Poniedziałek 7:30 - 17:00
Wtorek 7:30 - 15:30
Środa 7:30 - 15:30
Czwartek 7:30 - 15:30
Piątek 7:30 - 14:00
Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych została współfinansowana ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji oraz projektu „Wdrożenie standardów świadczenia elektronicznych usług publicznych - ePUAP w gminie: Wierzchosławice, Pleśna, Radłów, Szczurowa, Zakliczyn” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.