Pokaż
menu
boczne

Sport

Sportowy weekend w Gminie Radłów

poniedziałek, 22 czerwca 2020

Puchar Burmistrza Radłowa 2020.

18 czerwca na obiekcie sportowym Orlik odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące przebiegu rozgrywek w ramach Pucharu Burmistrza. Podczas spotkania został przedstawiony regulamin oraz forma rozgrywek. Prezesi klubów rozlosowali kolejność rozgrywanych spotkań. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Zwycięscy grup zagrają w wielkim finale , który odbędzie się w dniu 27 czerwca o godzinie 18.00 na Stadionie Miejski w Radłowie. Zespoły , które zajmą drugie miejsca w grupach zagrają w meczu o 3 miejsce 27 czerwca o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim w Radłowie.

Już w piątek 19.06.2020 r. odbyło się pierwsze spotaknie w ramach Pucharu Burmistrza Radłowa. Po długiej przerwie spowodowanej brakiem rozgrywek na stadionie miejskim w Radłowie doszło do spotkania dwóch drużyn z grupy A. Mecz pomiędzy KS Niwka a zespołem Radłovi I zgromadził na obiekcie bardzo dużą ilośc kibiców spragnionych sportowych emocji. Na murawie emocji również nie brakowało i kibice mogli obserwowac bardzo interesujące spotkanie okraszone bardzo dużą ilością goli.Zespół Radłovii Radłów tym razem nie okzał się gościnny dla swoich przeciwników i pokonał zespół z Niwki 10:1.Przypomnijmy że było to spotkanie Grupy A do której trafiły drużyny: Radłovia I , LUKS Wola Radłowka,KS Niwka.

W niedzielę 21.06.2020 r. odbył się jedyny mecz Grupy B w którym to zmierzyły się zespoły Olimpii Biskupice Radlowskie oraz zespół drugi zespół Radłovii Radłów.W tym spotkaniu faworytem mógł pierowtnie wydawać się zespół z Radłowa , który po bardzo dobrej rundzie jesiennej awansował do A klasy.Nic bardziej mylnego , osłabiony zespół z Biskupic pokazał ogromną chęć walki i niesamowitą skuteczność pokonując drużynę z Radłowa 5:4. Decydujące trafienie padło w ostatniej akcji meczu. Tym to sposobem w myśl regulaminu rozgrywek zespół Olimpii Biskupice Radłowskie jest pierwszą drużyną , ktora zameldowała sie w Finale Pucharu Burmistrza Radłowa.

Kolejne mecze odbęda się według nastepującego terminarza :

LUKS Wola Radłowska - KS Niwka -  23.06.2020 r.  godzina 19.30 - Stadion w Woli Radłowskiej

LUKS Wola Radłowska - Radłovia Radłów I - 25.06.2020 r. godzina 19.00 - Stadion w Woli Radłowskiej

Zapraszamy kibiców.

UWAGA ! Ilość kibiców mogących ogladać mecze jest ograniczona i stanowi 25 % dopuszczalnej pojemności obiektu. Kibice na stadionie muszą zachować wszelkie normy bezpieczeństwa zgodne z wytycznymi PZPN. Bardzo prosimy o zastasowanie sie do obowiązujących przepisów.

Puchar Burmistrza Radłowa

fot. Kamil Sobota

r

Kategorie spraw urzędowych

Wniosek o wydanie zezwolenia na usunięcie drzew/krzewów

11.01.2022

Wniosek o wycinkę .docx
Wniosek o wycinkę .pdf

Zgłoszenie do ewidencji zbiorników bezodpływowych (szamb), przydomowych oczyszczalni ścieków

Opis

Zgłoszenie eksploatacji przydomowej oczyszczalni ścieków PDF
zgl-ewid-szamb-20210804.pdf

Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Opis

Deklaracja

Oświadczenie o spełnieniu warunków wymaganych do wykonywania działalności w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości

Opis

Wniosek.doc

Wniosek o wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości

Opis

Wniosek.doc

Informacja o wyrobach zawierających azbest i miejscu ich wykorzystywania

Opis

Informacja.doc

Wniosek o dofinansowanie z budżetu Gminy Radłów prac związanych z usuwaniem i utylizacją odpadów zawierających azbest pochodzących z budynków mieszkalnych i gospodarczych oraz siedzib instytucji

Opis

Wniosek.docx

Wydanie wypisu z planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Radłów

Wniosek.doc

Wniosek o określenie wstępnych warunków zjazdu z drogi gminnej/powiatowej.

Wniosek.doc

Wniosek o wyrażenie zgody na dojazd drogą będącą własnością Gminy.

Wniosek.doc

W przypadku planowanego nowego zjazdu z drogi wojewódzkiej dołączyć wstępne warunki RDW w Tarnowie ul. Ostrogskich 5a, 33-100 Tarnów.

Wniosek.doc

Informacja o urządzeniach melioracji wodnych w rejonie lokalizacji inwestycji.

Wniosek.doc

Informacja o urządzeniach melioracji wodnych w rejonie lokalizacji inwestycji.

Wstępne oświadczenie

Formularz CEIDG-1 wraz z załacznikami

Opis

ceidg-1-v1.06z.pdf

Formularz CEIDG-1 bez załączników

ceidg-1-v1.06.pdf

Wniosek o ustalenie numeru porządkowego

Opis

Wniosek PDF

 

Podatki i opłaty lokalne na 2024 r.

 

Urząd Miejski w Radłowie

ul. Kolejowa 7
33-130 Radłów

NIP: 873-10-01-716
REGON Gminy Radłów: 851660915
REGON Urzędu Miejskiego w Radłowie: 000545656

Pokaż na mapie

Kontakt

tel.: 14 678-20-44

tel.: 14 678-20-73

fax: 14 678-28-18

e-mail: sekretariat@gminaradlow.pl

Godziny urzędowania

Dzień Godzina
Poniedziałek 7:30 - 17:00
Wtorek 7:30 - 15:30
Środa 7:30 - 15:30
Czwartek 7:30 - 15:30
Piątek 7:30 - 14:00
Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych została współfinansowana ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji oraz projektu „Wdrożenie standardów świadczenia elektronicznych usług publicznych - ePUAP w gminie: Wierzchosławice, Pleśna, Radłów, Szczurowa, Zakliczyn” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.