Pokaż
menu
boczne

Sport

Finał edycji zimowej Radłowskiej Ligi Tenisowej

czwartek, 04 maja 2023

Oddana niedawno do użytku hala tenisowa w Radłowie tętni życiem.

W akademii tenisowej, powołanej do życia przy Zespole Szkół w Radłowie, ćwiczy regularnie, pod okiem tarnowskiego trenera Jana Pajora, ponad 20-osobowa grupa uczniów.

W sobotę 29 kwietnia zakończyły się rozgrywki zimowej edycji Radłowskiej Ligi Tenisowej. Przez ponad 2 miesiące zacięte boje toczyło 12 zawodników z gminy Radłów, Wietrzychowice, Żabno, Gręboszów, Tarnów, Wierzchosławice oraz Ciężkowice. Zwieńczeniem tych zawodów były mecze finałowe, w których spotkała się czołowa czwórka rozgrywek grupowych. W meczu o 3 miejsce Maciej Domański z Żabna pokonał 2:0 (6:1, 6:1) Marka Maniochę z Wietrzychowic. W wielkim finale radłowianin Andrzej Sroka pokonał 2:0 (7:6, 6:2) Krzysztofa Jarmułę ze Staszkówki koło Ciężkowic. Tenisiści zaprezentowali wysoki poziom sportowy dostarczając jednocześnie wielu wrażeń i emocji. Teraz czas na kontynuację współzawodnictwa w ramach letniej edycji RLT rozgrywanej na kortach ziemnych od połowy maja.

Nie mniejsze emocje towarzyszyły rozgrywanemu tydzień wcześniej w sobotę 22 kwietnia na tym samym radłowskim obiekcie sportowym Turniejowi par deblowych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Radłów. Swój udział w zawodach zgłosiło 12 par. W wyniku meczów rozgrywanych w grupach wyłoniona została trójka finalistów, którzy stoczyli pomiędzy sobą decydujące o ostatecznych miejscach mecze. Puchar za zajęcie 1 miejsca zdobył duet radłowsko-tarnowski Robert Szczepanik i Grzegorz Żmuda. 2 miejsce zajęła para deblowa z Brzeska Michał Popek i Łukasz Ryskala, natomiast 3 miejsce osiągnęła para ciężkowicko-tarnowska Krzysztof Jarmuła i Bogusław Skotarek.

IM

Galeria

r

Kategorie spraw urzędowych

Wniosek o wydanie zezwolenia na usunięcie drzew/krzewów

11.01.2022

Wniosek o wycinkę .docx
Wniosek o wycinkę .pdf

Zgłoszenie do ewidencji zbiorników bezodpływowych (szamb), przydomowych oczyszczalni ścieków

Opis

Zgłoszenie eksploatacji przydomowej oczyszczalni ścieków PDF
zgl-ewid-szamb-20210804.pdf

Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Opis

Deklaracja

Oświadczenie o spełnieniu warunków wymaganych do wykonywania działalności w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości

Opis

Wniosek.doc

Wniosek o wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości

Opis

Wniosek.doc

Informacja o wyrobach zawierających azbest i miejscu ich wykorzystywania

Opis

Informacja.doc

Wniosek o dofinansowanie z budżetu Gminy Radłów prac związanych z usuwaniem i utylizacją odpadów zawierających azbest pochodzących z budynków mieszkalnych i gospodarczych oraz siedzib instytucji

Opis

Wniosek.docx

Wydanie wypisu z planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Radłów

Wniosek.doc

Wniosek o określenie wstępnych warunków zjazdu z drogi gminnej/powiatowej.

Wniosek.doc

Wniosek o wyrażenie zgody na dojazd drogą będącą własnością Gminy.

Wniosek.doc

W przypadku planowanego nowego zjazdu z drogi wojewódzkiej dołączyć wstępne warunki RDW w Tarnowie ul. Ostrogskich 5a, 33-100 Tarnów.

Wniosek.doc

Informacja o urządzeniach melioracji wodnych w rejonie lokalizacji inwestycji.

Wniosek.doc

Informacja o urządzeniach melioracji wodnych w rejonie lokalizacji inwestycji.

Wstępne oświadczenie

Formularz CEIDG-1 wraz z załacznikami

Opis

ceidg-1-v1.06z.pdf

Formularz CEIDG-1 bez załączników

ceidg-1-v1.06.pdf

Wniosek o ustalenie numeru porządkowego

Opis

Wniosek PDF

 

Podatki i opłaty lokalne na 2024 r.

 

Urząd Miejski w Radłowie

ul. Kolejowa 7
33-130 Radłów

NIP: 873-10-01-716
REGON Gminy Radłów: 851660915
REGON Urzędu Miejskiego w Radłowie: 000545656

Pokaż na mapie

Kontakt

tel.: 14 678-20-44

tel.: 14 678-20-73

fax: 14 678-28-18

e-mail: sekretariat@gminaradlow.pl

Godziny urzędowania

Dzień Godzina
Poniedziałek 7:30 - 17:00
Wtorek 7:30 - 15:30
Środa 7:30 - 15:30
Czwartek 7:30 - 15:30
Piątek 7:30 - 14:00
Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych została współfinansowana ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji oraz projektu „Wdrożenie standardów świadczenia elektronicznych usług publicznych - ePUAP w gminie: Wierzchosławice, Pleśna, Radłów, Szczurowa, Zakliczyn” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.