Nabór na wolne stanowisko pracy

środa, 24 stycznia 2018

Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radłowie poszukuje osoby do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych na terenie gminy Radłów w zakresie neurologopedii lub logopedii.

Charakter umowy: umowa zlecenie

Okres obowiązywania umowy: od 15 lutego 2018 r.

Usługi będą świadczone w miejscu zamieszkania świadczeniobiorcy w wymiarze 3 godziny tygodniowo.

Niezbędne wymagania:

1.    Posiadanie kwalifikacji do wykonywania zawodu:  neurologopedy lub logopedy
2.    Obywatelstwo polskie
3.    Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na powyższym stanowisku

Wymagania dodatkowe:

1.    Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.
2.    Niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
3.    Osoba musi być dyspozycyjna, przygotowana do pracy w terenie oraz posiadać umiejętność dobrej organizacji pracy indywidualnej oraz pracy w miejscu zamieszkania klienta.

Oferta powinna zawierać następujące dokumenty:

1.    CV
2.    Kserokopie dyplomów oraz innych dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie.
3.    Ewentualne kserokopie referencji z dotychczasowych miejsc pracy.
4.    Oświadczenie osoby, że nie była skazana prawomocnym wyrokiem Sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, własnoręcznie podpisane.
5.    Oświadczenie osoby, że ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, własnoręcznie podpisane.
6.    Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji własnoręcznie podpisane:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radłowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U.2016.922 z późn. zm.)"

Termin i sposób składania ofert:

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie kompletu dokumentów w zamkniętych kopertach osobiście lub za pośrednictwem poczty (decyduje data wpływu), z dopiskiem „Specjalistyczne usługi opiekuńcze" na adres: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radłowie, 33-130 Radłów ul. Brzeska 9, w godzinach; 7.30 -15.30, od poniedziałku do piątku,  w terminie do 14 lutego 2018 r. do godz 12.00.

Informacje dodatkowe:

Informacji na temat naboru na stanowisko można uzyskać od Kierownika Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radłowie w siedzibie Ośrodka lub telefonicznie tel. 14 67 80 082. Po zakończeniu procedury naboru, osoby które nie zostały zatrudnione mogą odebrać swoje dokumenty aplikacyjne w każdym czasie w godzinach pracy Ośrodka .W przypadku nie odebrania tych dokumentów zostaną one zniszczone po okresie, o którym mowa w art. 15 ust. 1 ustawy o pracownikach samorządowych.

Wniosek o wycinkę .pdf

Zgłoszenie eksploatacji przydomowej oczyszczalni ścieków PDF
zgl-ewid-szamb-20210804.pdf

Deklaracja

Podatki i opłaty lokalne na 2024 r.