Aktualności

Młodzieżowe granie…(13.09-26.09)

poniedziałek, 16 października 2017

Trampkarze

W środowe popołudnie drużyna Trampkarzy udała się do Trzciany. Po meczu w ciężkich warunkach, przy kolejnym razie braku skuteczności oraz braku krycia przy rzutach rożnych przeciwnika, przegrywamy mecz jedna bramką. Szkoda braku punktów z tego meczu gdyż chłopcy zostawili dużo zdrowia rozgrywając mecz w tak ciężkich warunkach.
20.09.2017 I Liga Trampkarzy  Trzciana 2000 – LUKS Radłovia Radłów 2:1 (1:1)
Bramki: ’20 Karol Jonak(as. Jakub Jasek) – ’10, ’57 Trzciana
Skład: Igor Wojtar – Norbert Czermak, Mikołaj Brożek, Patryk Rzepecki, Kamil Czekański (’20 Wiktor Nowak (’65 Kacper Olesiński)) – Jakub Nowak, Marcin śledź – Kamil Leśniowski (’55 Kacper Minor), Jakub Jasek, Filip Iwaniec (’60 Gabriel Lorkiewicz) – Karol Jonak (’55 Jakub Baran)
Kolejnym przeciwnikiem z jakim mierzyła się drużyna Trampkarzy był aktualny lider rozgrywek WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz. Niestety nie udało się mocno zagrozić liderowi gdyż do przerwy lider prowadził 4 bramkami, a sam mecz zakończył się wynikiem 11:1.

24.09.2017 I Liga Trampkarzy LUKS Radłovia Radłów – WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 1:11 (0:4)
Bramki: ’55 Marcin Śledź (as. Kamil Leśniowski) – ‘2,’17, ’25, ’32, ’45, ’49, ’54, ’57, ’65, ‘68, ’69 Wiśnicz
Skład: Igor Wojtar (’36 Bartosz Wilkosz) – Kacper Olesiński (’55 Jakub Baran), Patryk Rzepecki, Łukasz Pszczoła, Filip Iwaniec(’55 Mateusz Kosiaty)– Bartłomiej Bieryt (’55 Karol Jonak), Jakub Nowak – Marcin Śledź, Jakub Jasek, Kamil Leśniowski (’55 Kacper Minor) – Karol Jonak (’36 Szymon Padło)

Młodziki

W sobotę 17.09.2017 drużyna młodzików wybrała się na mecz do Szczucina z liderem rozgrywek tamtejszą Wisła Szczucin. Początek meczu bardzo wyrównany. Obie drużyny stwarzają sobie okazje pod bramkami lecz nikt nie potrafi skutecznie wykończyć swojej akcji. Trzeba również powiedzieć, że mecz został rozegrany w ciężkich warunkach przy padającym deszczu. Niestety, w samej końcówce pierwszej połowy tracimy bramkę, ale jeszcze gorszy był początek drugiej połowy bo w 7 minut tracimy 3 gole. Następnie gra znowu się wyrównała, ale niestety skuteczniejsi byli rywale, którzy dołożyli jeszcze 4 gole. Naszą drużynę stać było tylko na trafienie honorowe w wykonaniu Dominika Szary.

17.09.2017 Wisła Szczucin – LUKS Radłovia Radłów 8:1 (1:0)
Bramki: ’56 Dominik Szara – ’29, ’31, ’38, ’43, ’45, ’47, ’51, ’53 Szczucin

Skład: Jan Mikuta- Dominik Szara, Kacper Habryło, Kamil Kuczek- Kacper Kluza, Hubert Małek, Kacper Szewczyk- Jan Kapera.
Ponadto zagrali: Mikołaj Szewczyk, Dawid Grzybek, Szymon Habryło, Miczołek Olaf, Kacper Golla.

We wtorek 19.09.2017 drużyna młodzików rozegrała mecz z drużyną Unii Niedomice.
Niestety naszej drużynie ten mecz nie wyszedł. Najważniejszą stratą już przed meczem było brak bramkarza Jana Mikuty. W bramce z przymusu musiał stanąć Artur Babło, który jest zawodnikiem z pola. Od samego początku meczu zawodnicy wyglądali jakby zostali w szatni. Po paru minutach zaczęli walczyć jak równy z równym lecz bramka stracona w 15 minucie znowu odebrała chęci do gry zawodnikom. Jednak nikt nie sądził, że wynik będzie niestety tak niekorzystny. Drużyna Młodzików przegrała niestety aż 0:9.

19.09.2017 LUKS Radłovia Radłów – Unia Niedomice 0:9 (0:3)

Bramki: ’15, ’22, ’24, ’34, ’36, ’41, ’52, ’54, ’58 Niedomice

Skład: Artur Babło- Dominik Szara , Kacper Habryło, Kamil Kuczek, Olaf Miczołek- Kacper Kluza, Hubert Małek, Kacper Szewczyk- Jan Kapera.
Ponadto zagrali: Mikołaj Szewczyk, Dawid Grzybek, Szymon Habryło, Kacper Golla, Dawid Kabat, Daniel Liszka

We wtorek 26.09.2017 na stadionie w Radłowie drużyna młodzików podejmowała lidera grupy FOOTBALL  ACADEMY DĄBROWA. Nasz rywal był faworytem tego meczu biorąc pod uwagę wyniki naszej drużyny. Drużyna z Dąbrowy zaczęła mecz dużo lepiej, wykorzystując dwa błędy naszej obrony. Nasza drużyna po dwóch straconych golach ruszyła do ataku i już po 3 minutach strzeliła bramkę kontaktową po strzale Kacpra Szewczyka. Uskrzydlona drużyna ruszyła z kolejnymi atakami i w 14 minucie wyrównanie pięknym strzałem dał Dominik Szara. Tuż przed przerwą bramkę na 3:2 dla naszej drużyny zdobył Dominik Szara. Niestety po przerwie nasz zespół znowu nie wszedł najlepiej w spotkanie i  już w 38 minucie był remis. Rywale jeszcze trafiali w 40 i 45 minucie i niestety nasz zespół uległ liderowi 3:5.

26.09.2017 LUKS Radłovia Radłów – FA Dąbrowa Tarnowska 3:5 (3:2)

Bramki: ‘6 Dominik Szara, ’15 Dominik Szara, ’20 Kacper Szewczyk – ’21, ’26, ’38, ’40, ’45 Dąbrowa

Skład: Jan Mikuta- Dawid Grzybek, Kacper Habryło, Kamil Kuczek, Olaf Miczołek- Daniel Liszka, Hubert Małek, Kacper Szewczyk- Jan Kapera.
Ponadto zagrali: Mikołaj Szewczyk, , Kacper Golla. Dawid Kabat, Artur Babło, Dominik Szara

Orliki

Na Orliku w Radłowie 14.09 odbył się pierwszy z zaplanowanych Turnieji Ligi Orlików. Na nasz obiekt oprócz naszych dwóch drużyn stawiły się zespoły z Wietrzychowic i Niedomic, i jak się okazało na sam koniec w tej rywalizacji wygrała nasza pierwsza drużyna wygrywając wszystkie spotkania.

Wyniki
MGAS Radłów I – MGAS Radłów II 9:0 (Hubert Ogar x5, Paweł Jonak x2, mikołaj Szewczyk, Jan Kapera)
MGAS Radłów I – Wietrzychowice 3:2 (Mikołaj Szewczyk x2, Jan Kapera)
MGAS Radłów I – Niedomice 6:0 (Mikołaj Szewczyk x2, Paweł Jonak x2, Karol Nowak, Hubert Ogar)
MGAS Radłów II – Wietrzychowice 1:2 (Hubert Hornik)
MGAS Radłów II – Niedomice 4:3 (Hubert Hornik x2, Konrad Klich, Bartosz Bocoń)
Skład: Paweł Jonak, Hubert Ogar, Bartosz Bocoń, Jan Kapera, Karol Patuła, Konrad Klich, Wiktor Hanek, Krystian Marcinkowski, Karol Nowak, Klaudiusz Grajdura, Mateusz Ryglicki, Mikołaj Sygnarowicz, Hubert Hornik, Tomasz Strojny, Mikołaj Szewczyk, Ksawier Kurtyka)
W dniu 17.09 pomimo ulewnej pogody chłopcy wraz z trenerem Markiem Kowalikiem udali się do Koszyc Wielkich na Turniej eliminacyjny Pretzel Cup 2017. Jak to bywa już w naszym przypadku znowu zabrakło skuteczności, gdyż w pierwszych pięciu meczach zanotowaliśmy aż 4 remisy gdzie w każdym z tych meczy byliśmy drużyną lepsza i mogliśmy wygrać. Potem niestety nastąpiło już rozprężenie i w ostatnich 4 meczach zanotowaliśmy już tylko jedno zwycięstwo, aczkolwiek poza meczem z drużyną z Krynicy, z każdą mogliśmy wygrać.

Wyniki:
MGAS Radłów – AP GOAL  Nowy Sącz I 2:2 (Hubert Ogar x2)
MGAS Radłów – AP GOAL Nowy Sącz II 2:2 (Hubert Ogar, Paweł Jonak)
MGAS Radłów – Mineralni Krynica II 1:1 (Hubert Ogar)
MGAS Radłów – JKS Jarosław 0:4
MGAS Radłów – Unia Tarnów 0:0
MGAS Radłów – LUKS Skrzyszów 1:2 (Szymon Bocoń)
MGAS Radłów – Mineralni Krynica I 0:3
MGAS Radłów – Okocimski Brzesko 1:0 (Mikołaj Szewczyk)

Wniosek o wycinkę .pdf

Zgłoszenie do ewidencji zbiorników bezodpływowych (szamb), przydomowych oczyszczalni ścieków

Opis

Zgłoszenie eksploatacji przydomowej oczyszczalni ścieków PDF
zgl-ewid-szamb-20210804.pdf

Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Opis

Deklaracja

Oświadczenie o spełnieniu warunków wymaganych do wykonywania działalności w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości

Opis

Wniosek.doc

Wniosek o wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości

Opis

Wniosek.doc

Informacja o wyrobach zawierających azbest i miejscu ich wykorzystywania

Opis

Informacja.doc

Wniosek o dofinansowanie z budżetu Gminy Radłów prac związanych z usuwaniem i utylizacją odpadów zawierających azbest pochodzących z budynków mieszkalnych i gospodarczych oraz siedzib instytucji

Opis

Wniosek.docx

Wydanie wypisu z planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Radłów

Wniosek.doc

Wniosek o określenie wstępnych warunków zjazdu z drogi gminnej/powiatowej.

Wniosek.doc

Wniosek o wyrażenie zgody na dojazd drogą będącą własnością Gminy.

Wniosek.doc

W przypadku planowanego nowego zjazdu z drogi wojewódzkiej dołączyć wstępne warunki RDW w Tarnowie ul. Ostrogskich 5a, 33-100 Tarnów.