stat4u

sport

Aktualno?ci z Boisk Pi?karskich

PDF Drukuj Email

Mieszane emocje towarzyszy?y dru?ynom z naszego regionu po meczach rozgrywanych w ten weekend. Meczem na szczycie by?o wyjazdowe spotkanie Rad?ovii Rad?ów z dru?yn? z Zalipia, która plasuje si? w ?cis?ej czo?ówce tabeli. Po ci??kim meczu i niestety nie wykorzystanych sytuacjach nasz niepokonany zespó? poleg? 2:1 na trudnym terenie rywala. Ostre strzelanie mia?o miejsce w meczach Biskupic Rad?owskich i Woli Rad?owskiej. Biskupice na wyje?dzie zremisowa?y z dru?yn?  LKS Szarwark 4:4, natomiast Wola Rad?owska równie? na wyje?dzie zremisowa?a z dru?yn? D?brovii D?browa Tarnowska 3:3.Du?y progres poczyni?a w tym tygodniu Niwka która na w?asnym boisku rozgromi?a 6:0 zespó? KS Radlna. I runda spotka? dobiega ju? ko?ca czas na ostatnie mecze naszych dru?yn. Poni?ej przedstawiamy harmonogram gier naszych zespo?ów, które wszystkie swoje mecze rozegraj? 11 listopada.

WiÄ™cej…

Najbli?sze mecze

Zapraszamy na mecze 11 listopada 2015 r.

LUKS Wola Rad?owska - Dunajec Konary Rad?ovia Rad?ów - LZS Luszowice

Na pocz?tek zmaga? na boiskach A klasy w tym tygodniu ruszy?a dru?yna z Biskupic Rad?owskich, która w M?drzechowie walczy?a o cenne punkty. Mecz by? bardzo wyrównany i zako?czy? si? niestety kolejn? pora?ka naszego zespo?u 2:1. Warto podkre?li? ?e zespó? z Biskupic Rad?owskich w ostatnich minutach spotkania nie wykorzysta? rzutu karnego. Kolejn? i niestety wysok? pora?k? zako?czy? si? mecz zespo?u KS Niwka. Pogromc? naszej dru?yny okaza?a si? dru?yna KS US ?migno, która strzela?a bramki jak w transie i rozgromi?a zespó? z Niwki a? 8:0.Na ci??ki mecz wybrali si? zawodnicy LUKS Wola Rad?owska. W tej kolejce spotka? przysz?o si? im mierzy? z dru?yna z Zalipia, która plasuje si? w ?cis?ej czo?ówce rozgrywek o mistrzostwo A klasy. Mecz zako?czy? si? wynikiem 2:0 dla dru?yny Gospodarzy. Seria pora?ek naszych dru?yn zosta?a przerwana przez Rad?ovi? Rad?ów. Po emocjonuj?cym spotkaniu nasz zespó? pokona? na wyje?dzie dru?yn? z Szarwarku 4:1. Towarzyskie spotkanie rozegra?a w tym tygodniu równie? dru?yna TAR-KRUSZ Zabawa, która pokona?a  zespó? lidera B klasy Okr?g Tarnów czyli zespó? LKS Rudka 2:0.