www.gminaradlow.pl SPORT Aktualno?ci z Boisk Pi?karskich

Aktualno?ci z Boisk Pi?karskich

poniedziaÅ‚ek, 19 października 2015 10:55

W sobot? 17 pa?dziernika rozegrano pierwsze dwa mecze rozgrywek A klasy. Inauguracyjny mecz w tym tygodniu rozegra?a dru?yna z Niwki, która na wyje?dzie zremisowa?a 1:1 z dru?yna Tuchovii II Tuchów. Tu? po zespole z Niwki mecz swój rozpocz??a dru?yna z Woli Rad?owskiej mierz?c si? na w?asnym boisku z zespo?em LZS Luszowice. Spotkanie obfitowa?o w du?? ilo?? bramek i zako?czy?o si? wynikiem 3:3.W niedziel? rozegra?y swoje mecze  kolejne dwie dru?yny z naszej gminy czyli Olimpia Biskupice Rad?owskie oraz Rad?ovia Rad?ów. Dru?yna z Rad?owa jako wspó?lider rozgrywek na w?asnym stadionie zmierzy?a si? z zespo?em z ??gu Tarnowskiego. Mecz zako?czy? si? wynikiem 2:1 i pomimo wielu niewykorzystanych sytuacji wynik ten pozwoli? utrzyma? status dru?yny wci?? niepokonanej. W odmiennych  nastrojach byli zawodnicy Olimpii Biskupice Rad?owskie, którzy na w?asnym boisku podejmowali Lidera Rozgrywek czyli zespó? LKS Nowa Jastrz?bka. Dru?yna Go?ci urz?dzi?a sobie ostre strzelanie w Biskupicach wygrywaj?c 10:0.

A klasa – Okr?g ?abno

Rad?ovia Rad?ów – ??govia ??g Tarnowski  2:1

LUKS Wola Rad?owska – LZS Luszowice 3:3

Olimpia Biskupice Rad?owskie- LKS Nowa Jastrz?bka   0:10