www.gminaradlow.pl SPORT Aktualno?ci z boisk pi?karskich

Aktualno?ci z boisk pi?karskich

poniedziaÅ‚ek, 12 października 2015 10:10
Kolejny tydzie? i kolejne emocje z udzia?em naszych dru?yn graj?cych w rozgrywkach A klasy. Wicelider z Rad?owa uda? si? na ci??ki mecz do M?drzechowa z którym to zawsze trudno by?o o punkty. Wynik meczu zaskoczy? chyba wszystkich kibiców i sympatyków naszego zespo?u . Po m?drej i efektownej grze zespó? Rad?ovii Rad?ów pokona? zespó? z M?drzechowa  5:0 . Kolejn? dru?yn? , która zagra?a w tym tygodniu wyjazdowe spotkanie by? zespó?  z Woli Radlowskiej . Mecz rozgrywany na boisku w szarwarku zako?czy? si? wynikiem 1:1 . Warto jednak doda? ?e zespó? z Woli Rad?owskiej wyst?pi? w bardzo os?abionym sk?adzie. Niestety niepowodzeniami zako?czy?y si? kolejne dwa spotkania naszych dru?yn . LKS Niwka na w?asnym boisku uleg?a wiceliderowi z Gromnika 0:3, natomiast Olimpia Biskupice Rad?owskie na w?asnym boisku dozna?a kolejnej pora?ki tym razem przegrywaj?c z zespo?em z Brzezówki  1:3. Miejmy nadziej? ?e zarówno Niwka jak i Biskupice Rad?owskie wkrótce wróc? na w?a?ciwe tory i poka?? ?e Ich awans do A klasy nie by? dzie?em przypadku.

A klasa – Okr?g ?abno

LZS M?drzechów – Rad?ovia Rad?ów -  0:5

LKS Szarwark – LUKS Wola Rad?owska – 1:1

Olimpia Biskupice Rad?owskie- LZS Brzezówka   1:3

A klasa – Okr?g Tarnów

LKS Niwka- GLKS Gromnik  0:3

B klasa – Okr?g ?abno

TAR-KRUSZ  Zabawa  - zespó? tydzie? temu zako?czy? I rund? rozgrywek plasuj?c si? na 7 pozycji.

W najbli?szym tygodniu nasze zespo?y zagraj? w nast?puj?cych terminach :

Tuchovia II Tuchów LKS Niwka – 17 pa?dziernika godzina 15.00 , Stadion w Tuchowie

Olimpia Biskupice Rad?owskie – LKS Nowa Jastrz?bka  – 18 pa?dziernika -  godzina  15.00  Stadion w Biskupicach Rad?owskich

LUKS Rad?ovia Rad?ów –  ??govia ??g Tarnowski  - 18 pa?dziernika – godzina 15.00 Stadion w Rad?owie

LUKS Wola Rad?owska – LZS Luszowice -  17 pa?dziernika – godzina 15.30 Stadion w Woli Rad?owskiej