www.gminaradlow.pl SPORT Lokalni sportowcy, którzy wybili si? z naszej Gminy

czwartek, 28 maja 2015 08:15

Daniel Miko?ajczykCo ??czy Daniela Miko?ajczyka pochodz?cego z Woli Rad?owskiej z Maciejem ?urawskim – wielokrotnym reprezentantem Polski w Pi?ce No?nej ? Z ma?ej wioski do wielkiej pi?ki !
Krótko o Sobie i o swojej dotychczasowej karierze ?

Swoj? przygod? z pi?ka zacz??em w dru?ynie Woli Rad?owskiej sk?d pochodz?. W?a?nie tam pasj? do pi?ki zara?a? nas pan Józef Szwiec, dzi?ki któremu mieli?my mo?liwo?? cz?stego uczestnictwa w ró?nego typu turniejach pi?karskich. Bez jego pomocy nie by?oby to mo?liwe. W wieku 13 lat trafi?em do m?odzie?owych grup Unii Tarnów z których dosta?em szans? rozwoju i trafi?em do pierwszego zespo?u. Seniorsk? pi?k? kontynuowa?em w Szczakowiance Jaworzno, Szreniawie Nowy Wi?nicz, z której po raz drugi znalaz?em si? w tarnowskiej Unii. Po pó?rocznym pobycie w Tarnowie zdecydowa?em si? na kontynuowanie swojej kariery w Poro?cu Poronin.

Ca?y wywiad zostanie opublikowany w najbli?szym wydaniu Rad?a.

fot. mmnoworyta
Wywiad przeprowadzi? Kamil Sobota