Najpopularniejszy gospodarz miasta

sobota, 28 listopada 2015 18:38
Najpopularniejszy gospodarza miasta

W tegorocznej 16. edycji plebiscytu „Najpopularniejszy Wójt i Burmistrz 2015” „Gazety Krakowskiej” Burmistrz Rad?owa pan Zbigniew M?czka otrzyma? tytu? „Najpopularniejszego Burmistrza Ma?opolski 2015”. Do plebiscytu zg?oszonych zosta?o 60 wójtów i 35 burmistrzów. Burmistrz Miasta i Gminy Rad?ów pan Zbigniew M?czka w swoim wyst?pieniu podzi?kowa? kapitule oraz mieszka?com Gminy Rad?ów za oddane na niego g?osy i wsparcie. Wybór na „Najpopularniejszego Burmistrza Ma?opolski” jest dowodem ogromnego zaufania, jakim obdarzyli mnie g?osuj?cy oraz ?wiadczy o tym, i? spo?eczno?? gminy Rad?ów docenia dotychczasowe zaanga?owanie i prac?.

Gratulacj? z okazji otrzymania tytu?u „Najpopularniejszego Burmistrza Ma?opolski 2015” przes?a? równie? Marsza?ek Województwa Ma?opolskiego pan Jacek Krupa.

Prosz? przyj?? moje zapewnienie o sta?ej gotowo?ci Samorz?du Województwa Ma?opolskiego do wspó?pracy ze wszystkimi samorz?dami w dzia?aniach na rzecz rozwoju naszego województwa. (…)
Znaj?c dzia?alno?? Pana Burmistrza wierz?, ?e otrzymanie tytu?u „Najpopularniejszego Burmistrza Ma?opolski 2015” stanie si? impulsem do podejmowania nowych wyzwa? w dzia?aniach na rzecz lokalnej spo?eczno?ci

Burmistrz Rad?owa w?ród laureatów 16. edycji plebiscytu na najpopularniejszego gospodarza miasta i gminy. Relacja z konkursu - Gazeta Krakowska.

Najpopularniejszy gospodarz miasta - fot. informatorbrzeski.pl

Najpopularniejszy gospodarz miasta