I Powiatowy konkurs na spot radiowy lub filmowy promuj?cy bezpiecze?stwo w ruchu drogowym rozstrzygni?ty

czwartek, 05 listopada 2015 11:48

Dnia 3 listopada 2015 r. rozstrzygni?to I Powiatowy konkurs na spot radiowy lub filmowy promuj?cy bezpiecze?stwo w ruchu drogowym, którego organizatorem by? Zespó? Szkó? w Zabawie. Has?o tegorocznego konkursu brzmia?o: „Po alkoholu rozum wysiada”. Jego idea wpisuje si? w przypadaj?ce w tym czasie obchody ?wiatowego Dnia Ofiar Wypadków Drogowych. Udzia? w konkursie zaktywizowa? m?odzie? do samodzielnego poszukiwania informacji i propagowania wiedzy na temat bezpiecznych zachowa? w ruchu drogowym.

Spo?ród licznych spotów jury wy?oni?o zwyci?zców:

I miejsce – nagroda w kwocie 500 z?  – Natalia Dulian ze szko?y w Rad?owie;

II miejsce – Tomasz Misiaszek, Micha? Motyka ze szko?y w ?abnie;

III miejsce – Patrycja Papuga, Przemys?aw Matraj, Izabela Golec, Jakub Stepek, Aleksandra Galas ze szko?y w Zalasowej.

Wyró?niono tak?e 9 spotów, spo?ród których internauci wy?oni? zwyci?zc?. Zach?camy wszystkich do odwiedzenia naszej strony na Facebooku (https://www.facebook.com/zszabawa) i oddanie g?osu na swego faworyta. Wr?czenie nagród odb?dzie si? w Pa?stwowej Wy?szej Szkole Zawodowej w Tarnowie dnia 16.11.2015 r. w czasie gali fina?owej po?wi?conej tej tematyce. Radio RDN Ma?opolska obj??o medialny patronat nad konkursem.