Bestsellery na jesienne wieczory

Å›roda, 28 października 2015 11:28
Bestsellery na jesienne wieczory

Miejska Biblioteka Publiczna w Rad?owie nieustannie stara si? zaspokoi? gusta nawet najbardziej wymagaj?cych czytelników. Tylko w czwartym kwartale tego roku na zakup nowo?ci wydano ponad dziesi?? tysi?cy z?otych.

W ramach programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowo?ci wydawniczych do bibliotek” Miejska Biblioteka Publiczna w Rad?owie oraz jej filie wzbogaci?y si? o dziesi?tki znakomitych literackich bestsellerów literatury zarówno polskich jak i ?wiatowych autorów.

Tylko  w czwartym kwartale tego roku na nowo?ci wydano ponad dziesi?? tysi?cy z?otych. W?ród proponowanych czytelnikom nowych nabytków s? ksi??ki z gatunku prozy kobiecej - klasyka powie?ci obyczajowych, romanse, a mi?dzy nimi dziesi?tki uznanych bestsellerów nagradzanych presti?owymi wyró?nieniami, w tym Nagrod? Nobla i polsk? Nike.

Warte uwagi s? ksi??ki przygodowe, sensacyjne, historyczne oraz religijne, które ukazuj? niezwyk?e wydarzenia i przemiany zachodz?ce w naszej rzeczywisto?ci na przestrzeni ostatnich lat.

W ofercie nie brakuje nowych pozycji dla dzieci i m?odzie?y. Na najm?odszych czytelników czekaj? barwne trójwymiarowe ksi??ki zabawki,  bogate  w tre?ci, rozbudzaj?ce wyobra?ni?,  a równocze?nie bawi?ce sw? oryginalno?ci?. Warto zajrze? do biblioteki, bo ka?dy mi?o?nik dobrej literatury znajdzie tu co? dla siebie.