Å›roda, 28 października 2015 07:56
Profesjonalne warsztaty wokalne w Placówce Wsparcia DziennegoW miniony pi?tek Placówka Wsparcia Dziennego w Rad?owie go?ci?a niezwyk?ego go?cia - S?awka Ramiana, uczestnika programów muzycznych takich jak The Voice of Poland, Bitwa na g?osy czy Szansa na Sukces. Przej?? on kierownictwo muzyczne nad prób? do patriotycznego koncertu listopadowego, który dla mieszka?ców Rad?owa szykuj? wychowankowie. Zdradzi? techniki wokalne oraz podpowiedzia? jak zwalczy? trem? przed wyst?pem. Nasz go?? zauroczony klimatem Placówki i potencja?em wychowanków zadeklarowa? ju? kolejn? wizyt?.
Serdecznie dzi?kujemy za bezinteresowno?? oraz nieocenion? pomoc w profesjonalnym szlifowaniu talentów naszych dzieci! Dzi?kujemy tak?e za akompaniament Panu Piotrowi Niedojad?o. Obaj Panowie po?wi?cili swój cenny czas naszym wychowankom nieodp?atnie - ale jak nas zapewnili szczery u?miech dziecka i pozytywny wk?ad w jego rozwój jest najwi?ksz? zap?at?.