stat4u

PDF Drukuj Email
   poniedziaÅ‚ek, 04 maja 2015 07:04

Oldboys 35+ Rad?ów – Young Boys 4:5

Pojedynkiem Oldboys 35+ z ekip? Young Boys rozpocz??a si? druga kolejka Leopak Oldboys Ligi. Na kompleksie Orlik w Rad?owie zmierzy?y si? dwie dru?yny, które w pierwszych spotkaniach by?y sprawcami niespodzianek. Po pora?ce w Wietrzychowicach, dru?yna Oldboys 35+ chcia?a dopisa? w tej kolejce punkty do swojego dorobku, za? Young Boys po wygranej w ??gu Tarnowskim nie zamierza? opuszcza? boiska rywala z zerowym dorobkiem punktowym. Tym razem pierwsze minuty tego spotkania pokaza?y, ?e pojedynek b?dzie wyrównany. Mimo ?e festiwal strzelecki rozpocz?? si? pod koniec pierwszej po?owy, to emocje trwa?y do ko?cowego gwizdka arbitra tego spotkania. Pierwszego gola strzelili Young Boysi, a do bramki trafi? Zygmunt Gut. Pi?? minut pó?niej gospodarze wyrównali , za spraw? Macieja Habry?y. Ale riposta go?ci by?a potrójna. Kolejno przed gwizdkiem ko?cz?cym pierwsz? cz??? spotkania trafiali Marek Molczyk, Grzegorz Sypek i Wojciech ?ugowski.

Po zmianie stron ekipa z Rad?owa nabra?a wiatru w ?agle i powoli zacz??a odrabia? straty. Najpierw do bramki trafi? Grzegorz Szkar?at, kwadrans pó?niej Krzysztof ?o?. Gdy wydawa?o si?, ?e bramka wyrównuj?ca to kwestia kilku minut, dru?yna Young Boys po raz pi?ty trafi?a do bramki. W 75 minucie rywalizacji uczyni? to Piotr Lada w niegro?nej kontrze. Gospodarze nie odpuszczali i zamkn?li rywali w hokejowym zamku na w?asnej po?owie. W doliczonym czasie gry znów Oldboysi z Rad?owa z?apali kontakt po bramce Mariusza Piekarza, który zmieni? lot pi?ki g?ow?, a ta zmyli?a bramkarza go?ci. Na wi?cej nie starczy?o czasu i ostatecznie Oldboys 35+ uleg? 4:5 zespo?owi Young Boys.
Nie spodziewali?my si?, ?e ekipa z Rad?owa jest tak mocna – powiedzia? po meczu najlepszy strzelec ligi – Grzegorz Sypek

W pi?tek 1 maja kolejne emocje – o 19:30 wielkie derby w Lisiej Górze – Juniorzy rywalizowa? b?d? z Dinozaurami, za? o 20 w Zabawie, Dunajec United Oldboys podejmie News Wietrzychowice. 8 maja w D?browie Tarnowskiej zagraj? futboli?ci Wieczor Team z Kaloszami ??g Tarnowski.

Oldboys 35+ Rad?ów – Young Boys 4:5 (1:4)

Bramki: Maciej Habry?o 24, Grzegorz Szkar?at 5q, Krzysztof ?o? 69, Mariusz Piekarz 80 (Oldboys) – Zygmunt Gut 19, Marek Molczyk 26, Grzegorz Sypek 37, Wojciech ?ugowski 40 – karny, Piotr Lada 75 (Young Boys).
S?dziowa?a: Sylwia Wiatr (?abno)
?ó?te kartki: Andrzej Janicki, Grzegorz Szkar?at (Oldboys) – Marek Molczyk (Young Boys).

Oldboys 35+ Rad?ów: Marek Pochro? – Zbigniew M?czka, Wojciech Mi?tak, Andrzej Janicki, Krzysztof ?o?, Rafa? ?oboda, Bogdan B?k, Grzegorz Szkar?at, Maciej Habry?o, Piotr Zawi?lak, Mariusz Piekarz, Ireneusz Kuczek, Robert Czermak.

Young Boys: Robert Niedzielski – Zygmunt Gut, Piotr Lada, Grzegorz Lada, Wojciech ?ugowski, Grzegorz Sypek, Miros?aw Starzyk, Marek Molczyk, Krzysztof Magdziarczyk, Robert Niedzielski.