www.gminaradlow.pl SPORT Sportowy sukces naszej Gminy - I miejsce w Powiecie – III w Województwie – XIII w Kraju !!!

poniedziaÅ‚ek, 13 października 2014 21:09

DyplomW czwartek 9 pa?dziernika br. w Krakowie odby?a si? uroczysta gala wr?czenia honorowych wyró?nie? zespo?owych i indywidualnych za dzia?alno?? sportow? w 2014 roku. Nasz? gmin? na uroczysto?ci reprezentowali: Burmistrz Zbigniew M?czka i koordynator ds. sportu Kamil Sobota.

Na pocz?tku wszyscy uczestnicy zaproszeni zostali do zwiedzania hali widowiskowo – sportowej Kraków Arena. Obiekt oddany do u?ytku w tym roku, na którym odbywa?y si? min. mecze fazy grupowej Mistrzostw ?wiata w Siatkówce, zrobi? na wszystkich uczestnikach niesamowite wra?enie. Po zako?czonym zwiedzaniu uczestnicy udali si? do centrum Krakowa na uroczysto?? wr?czenia nagród. Pi?kna sala Urz?du Miasta Krakowa zgromadzi?a mnóstwo go?ci na co dzie? reprezentuj?cych sportowe gminy w województwie ma?opolskim. Uroczysto?? t? zaszczycili swoj? obecno?ci? Prezydent Miasta Krakowa Pan Jacek Majchrowski oraz przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki. Nasza gmina osi?gn??a ogromny sukces zajmuj?c 3 miejsce w Ma?opolsce i 13 miejsce w rankingu krajowym pod wzgl?dem dzia?alno?ci sportowej. Przedstawiciele gminy nagrodzeni zostali pucharem oraz dyplomem, a tak?e nagrodami indywidualnymi. Komisja wr?czy?a równie? listy gratulacyjne od Marsza?ka Województwa Ma?opolskiego Pana Marka Sowy. Ten wspólny sukces to zas?uga wielu ludzi, a w szczególno?ci naszych dzieci oraz naszej m?odzie?y, która poprzez liczny udzia? w inicjatywach sportowych osi?ga wysokie wyniki i pokazuj? sportow? si?? naszej gminy. Miejmy nadziej?, ?e ta nagroda oraz sukcesy tak licznie w tym roku osi?gane przez naszych sportowców, dadz? nam sygna? do jeszcze wi?kszej pracy i zdobywania jeszcze lepszych wyników.