www.gminaradlow.pl SPORT Kolejny dobry weekend dla dru?yn z naszej Gminy !!!

Kolejny dobry weekend dla dru?yn z naszej Gminy !!!

poniedziaÅ‚ek, 25 sierpnia 2014 09:45
W bie??cym tygodniu dru?yny reprezentuj?ce nasz? gmin? w rozgrywkach A klasy oraz B klasy bardzo dobrze radzi?y sobie na boiskach pi?karskich odnosz?c przekonuj?ce zwyci?stwa.

W rozgrywkach A klasy w której to mamy 2 dru?yny rozgrywane by?y mecze 3 kolejki w których to zespó? z Woli Rad?owskiej zmierzy? si? z dru?yn? Dunajca Konary , mecz ten zako?czy? si? bardzo okaza?ym zwyci?stwem naszej dru?yny 6:1 co pozwoli?o awansowa? na 5 miejsce w Tabeli zachowuj?c status dru?yny nie pokonanej od 3 kolejek . Drugim zespo?em reprezentuj?cym nasz? gmin? w tej klasie rozgrywkowej jest zespó? Rad?ovii Rad?ów który tym razem zmierzy? si? z dru?yn? LKS II Nowa Jastrz?bka, mecz rozgrywany w trudnych deszczowych warunkach wygra?a rzutem na ta?m? dru?yna Rad?ovii pokonuj?c przeciwnika 2:1. Wygrana ta pozwoli?a Rad?ovii awansowa? na 3 miejsce w Tabeli z bilansem 2 wygranych i jednej pora?ki odniesionej w ubieg?ym tygodniu na trudnym terenie Polanu ?abno.

Wyniki III Kolejki A Klasy :

LUKS Wola Rad?owska - Dunajec Konary 6:1

Bramki dla Woli zdobyli : Nalepeka 3x , Smole? 2x , Rzepka 1x

LUKS Rad?ovia Rad?ów - LKS II Nowa Jastrz?bka 2:1

Bramki dla Rad?ovii zdobyli : Malik 1x , Magiera 1x

W rozgrywkach B klasy równie? mamy dwóch reprezentantów LKS Niwka oraz Olimpia Biskupice Rad?owskie. Rozgrywki rozpocz??a tylko Niwka która po dwóch zwyci?stwach prowadzi w Tabeli z kompletem punktów oraz bilansem bramek 10:1 . Tym razem Niwka pokona?a zespó? z Rzuchowej 6:0.

Bramki dla LKS Niwka zdobyli  :  Palej 2x, T.Lorkiewicz 2x , Wi?niewski 1x , Jasek 1x

Oby kolejne tygodnie by?y równie dobre i naszej dru?yny odnosi?y w nich przekonuj?ce zwyci?stwa .

W tym tygodniu dru?yny zmierz? si? z nast?puj?cymi zespo?ami :

LUKS Wola Rad?owska - LKS Wietrzychowice ( Lider A klasy )

LKS M?dzrzechów - LUKS Rad?ovia Rad?ów

LKS Rudka - LKS Niwka