stat4u

Nie zabrak?o emocji w Derbach Rad?owa . Zadecydowa? Tie-break!!!

PDF Drukuj Email
   poniedziaÅ‚ek, 17 marca 2014 11:26

W II spotkaniu fazy play-off po raz kolejny spotka?y si? dru?yny Woli Rad?owskiej i VT Rad?ów. Popularne derby rozegrano w pi?tek 14.03.2014 na Sali Gimnazjalnej w Rad?owie. Mecz bardzo wa?ny dla obydwóch dru?yn . Dru?yna VT Rad?ów który wygra?a I mecz  3:2 potrzebowa?a zwyci?stwa które da?o by przepustk? na Wielkiego Fina?u Ligi, natomiast Wola Rad?owska po pierwszym meczu z no?em na gardle przyst?powa?a do ostatecznej walki i przed?u?enie swoich szans na awansu do fina?u.

Mecz zacz?? si? od mocnego uderzenia dru?yny VT Rad?ów która uzyska?a  prowadzanie w I secie 11:0 i pewnie zmierza?a do zwyci?stwa , zespó? z Woli Rad?owskiej wspi?? si? na wy?yny swoich mo?liwo?ci  odrobi? straty i ostatecznie wygra? tego seta 25:23. Drugi set to ju? pewna kontrola i wygrana zespo?u z Woli. Trzeci i czwarty set to dominacja zespo?u VT  Rad?ów , co spowodowa?o ?e o decyduj?cym rozstrzygni?ciu zadecyduje V set . Od samego pocz?tku minimalne prowadzenie zespo?u VT który wygra? ten mecz w stosunku 3:2 . Sam wynik nie mo?e dziwi? , gdy? w spotkaniach tych ekip zazwyczaj mo?emy ogl?da? 5 emocjonuj?cych setów. Zespó? VT Rad?ów tym samym awansowa? do Wielkiego Fina?u i do??czy? do czekaj?cego tam ju? zespo?u z Tarnowa.  Natomiast dru?yna Woli Rad?owskiej b?dzie mia?a szanse uzyska? awans w mini turnieju dru?yn przegranych w fazie play-off który odb?dzie si? za nieca?e 2 tygodnie , po rozstrzygni?ciu meczu Niedomice – REMAR Wietrzychowice który odb?dzie si? ju? aw tym tygodniu. O terminie meczu poinformujemy wkrótce.

VT Rad?ów – Wola Rad?owska 3:2

Zdobycze punktowe poszczególnych zawodników:

VT Rad?ów: D. ?liwa (19) , M.Pude?ko (15) , A.Walkowicz ( 11 ) , M.Wzorek ( 10 ), P.Korus (9) , SZ.?liwa (7) , B. Michalec (1) , W. Mi?tak ( 0 )

Wola Rad?owska : K.Sobota ( 28 ) , M.Wadas ( 13 ) , M.Bo?ek ( 9 ), J. Jurczak ( 6 ) , M.Rudzi?ski ( 5 ), S.Babicz ( 3 ), ?. Iwaniec ( 0 ) - libero