www.gminaradlow.pl Strona główna

Krew dla Oliwierka.

PDF Drukuj Email
   sobota, 19 stycznia 2013 22:21

Zwracamy się z serdeczną prośbą o honorowe oddawanie krwi dla Oliwierka.

Można to zrobić w każdym punkcie krwiodawstwa na terenie całego kraju. W trakcie oddawania krwi należy zaznaczyć, że oddaje się ją z przeznaczeniem dla Oliwiera Krzemińskiego przebywającego w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie - Prokocimiu, Oddział Onkologii i Hematologii.
Nie ma znaczenia jaką grupę krwi oddajesz. Ważne, że możesz pomóc.
Każdy, kto chce oddać krew musi pamiętać o zabraniu ze sobą dowodu osobistego, musi być zdrowy, nie przyjmować na stałe leków, być w wieku od 18 do 60 lat.

Po oddaniu krwi otrzymasz zaświadczenie, które prosimy o przekazanie do Urzędu Miejskiego w Radłowie (sekretariat) lub przesłanie skanu na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dziękujemy bardzo za okazaną pomoc.

 

Kalendarium

20.09.2014 r., godz. 17.00 - Dom Kultury w Biskupicach Radłowskich. Finałowe przedstawienie „Orkiestra dęta” dziecięco-młodzieżowej grupy teatralnej z Biskupic R. prowadzonej  przez aktora Krzysztofa Falkowskiego z Krakowa oraz jego autorski show. Wstęp wolny.

24.09.2014, godz. 11.00 – Dom Kultury w Biskupicach Radłowskich. Spotkanie młodzieży szkolnej z Danielem Kopaczem - autorem wystawy „Ptaki ziemi radłowskiej” oraz współautorem albumu o radłowskiej gminie. Wstęp wolny.

25.09.2014 - Radłowska Międzynarodowa Jesień Literacka – Publiczne Gimnazjum w Zabawie, godz. 11.00. Goście spotkania: Stefan Jurkowski - polski poeta, publicysta, krytyk literacki, dziennikarz z Warszawy i słynny solista z Filharmonii Lwowskiej Oliinyk Mykhailo. Wstęp wolny.

26.09.2014., godz. 17.00 – Dom Kultury w Wał-Rudzie. Otwarcie Filii bibliotecznej oraz koncert radłowskiego chóru „Gaudete”. Wstęp wolny.

10.10.2014 -  Koncert poetycko-muzyczny promujący najnowszą książkę „Borzęcin. Poezja i proza Józefa Barana”. Oprawę muzyczną spotkania zapewni Beata Paluch - aktorka Teatru Starego w Krakowie. Miejska Biblioteka Publiczna, godz. 12.00.
I Światowy Zjazd Radłowian

I Światowy Zjazd Radłowian

Rozbudowa i przebudowa

Urząd Miejski w Radłowie
ul. Kolejowa 7
, 33-130 Radłów

NIP       873-10-01-716
REGON  000545656

Telefony:
14 678 - 20 - 44
14 678 - 20 - 73

Fax:
14 678 - 28 - 18

Polecamy

6 latki

Utraciłeś dokumenty?

Polecamy

Narodowe Siły RezerwoweRadłów.TV

Polecamy

Punkt przyjęć elektroodpadów