Człowiek - Najlepsza inwestycja Żyjmy na sportowo caf

 

 

Filmy

 

Galeria

 

Najnowsze Radło

Sportowa Gmina

stat4u

www.gminaradlow.pl Strona główna

Krew dla Oliwierka.

PDF Drukuj Email
   sobota, 19 stycznia 2013 22:21

Zwracamy się z serdeczną prośbą o honorowe oddawanie krwi dla Oliwierka.

Można to zrobić w każdym punkcie krwiodawstwa na terenie całego kraju. W trakcie oddawania krwi należy zaznaczyć, że oddaje się ją z przeznaczeniem dla Oliwiera Krzemińskiego przebywającego w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie - Prokocimiu, Oddział Onkologii i Hematologii.
Nie ma znaczenia jaką grupę krwi oddajesz. Ważne, że możesz pomóc.
Każdy, kto chce oddać krew musi pamiętać o zabraniu ze sobą dowodu osobistego, musi być zdrowy, nie przyjmować na stałe leków, być w wieku od 18 do 60 lat.

Po oddaniu krwi otrzymasz zaświadczenie, które prosimy o przekazanie do Urzędu Miejskiego w Radłowie (sekretariat) lub przesłanie skanu na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dziękujemy bardzo za okazaną pomoc.

 

Urząd Miejski w Radłowie
ul. Kolejowa 7
, 33-130 Radłów

NIP       873-10-01-716
REGON  000545656

Telefony:
14 678 - 20 - 44
14 678 - 20 - 73

Fax:
14 678 - 28 - 18

Polecamy

 

Utraciłeś dokumenty?

Polecamy

Narodowe Siły RezerwoweRadłów.TV

Polecamy

Punkt przyjęć elektroodpadów